Dzisiaj jest niedziela, 17 Lis 2019

Witamy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Lokalne placówki prowadzone przez Samorząd Województwa Mazowieckiego

Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego w Ostrołęce

Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Ostrołęce


Muzeum Kultury Kurpiowskiej
w Ostrołęce


Znajdujesz sie w:     Bursa Regionalna
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ INTERNATÓW SZKÓŁ MIASTA OSTROŁĘKI PDF Drukuj Email

 


 

Wychowankowie Bursy Regionalnej uczestniczyli w turnieju piłki nożnej.

Zawody odbyły się dnia 29.05.2014 r. na "Orliku" ZSZ nr 2. W turnieju udział wzięły cztery drużyny: Internatu ZSZ nr 1, Internatu ZSZ nr 2, Internatu I LO oraz Bursy Regionalnej w Ostrołęce.
Nasza drużyna zajęła IV miejsce otrzymując pamiątkowy dyplom. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i serdecznie gratulujemy. Drużynę podczas meczu wspierała Pani Alina Ambroziak Dyrektor naszej Bursy.


 
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014 PDF Drukuj Email

 


 

W dniu 28 V 2014 r. w Bursie Regionalnej odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2013/2014 zorganizowane przez gr. IV pod kierunkiem p. S. Skowron. Po części artystycznej, przedstawiona została prezentacja z pracy opiekuńczo-wychowawczej. Następnie pani dyrektor wraz z wychowawcami podziękowała młodzieży za ich postawę i zaangażowanie w życie placówki. Najbardziej pracowitym wychowankom wręczono nagrody, dyplomy oraz podziękowania. Na koniec odbyło się ognisko przygotowane przez samorząd gr. III i p. E. Karamuz.

 
SPRZĄTANIE ŚWIATA PDF Drukuj Email

 


 

29 kwietnia 2014 r. odbyło się "SPRZĄTANIE ŚWIATA".
Młodzież z Bursy Regionalnej w Ostrołęce w ramach akcji posprzątała teren przyrzeczny - wzdłuż wału.
Głównym celem tego przedsięwzięcia było:

  • wpojenie potrzeby i konieczności sprzątania swej okolicy;
  • wyjaśnienie pojęcia recyklingu czyli segregacji odpadów w celu ich dalszego przetworzenia.

Za organizację akcji odpowiedzialne były p. Sylwia Skowron, oraz p. Milena Zakrzewska.

images/galeria/2014/Sprzatanie_Swiata/800_DSC04371.JPGimages/galeria/2014/Sprzatanie_Swiata/800_DSC04374.JPG
 
Święto Bursy 2014 PDF Drukuj Email

 


 

15 kwietnia 2014 r. odbyło się w Bursie Regionalnej „Święto Bursy”, które zorganizował samorząd grupy III wraz z opiekunem p. M. Zakrzewską. Głównymi celami uroczystości było kształtowanie umiejętności „zdrowej” rywalizacji i współdziałania.

W tym roku „Święto Bursy” miało charakter typowo sportowy. Wychowankowie rywalizowali ze sobą o Puchar Dyrektora Bursy i tytuł najlepszej grupy. Rywalizacja składała się z pięciu różnych konkurencji, w których udział brali reprezentanci poszczególnych grup. Zmagania zakończyły się tradycyjnie „Wiosennym biegiem wokół Bursy”. Zwycięstwo i tytuł najlepszej wywalczyła grupa II. Wszyscy biorący udział w konkursie zasługują na wielkie brawa. Na zakończenie uroczystości odbyło się wspólne ognisko.

 
Uroczyste Pożegnanie Maturzystów 2014 PDF Drukuj Email


W dniu 3 IV 2014 r. w Bursie Regionalnej odbyło się „Uroczyste Pożegnanie Maturzystów”. Po części artystycznej, pani Dyrektor wraz z wychowawcami podziękowała młodzieży za ich postawę i zaangażowanie w życie placówki. Najbardziej pracowitym wychowankom wręczono nagrody, dyplomy oraz podziękowania.  Następnie młodzież została zaproszona na słodki poczęstunek. Uroczystość zorganizowała Młodzieżowa Rada Bursy pod kierunkiem p. S. Skowron.

 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ – Ostrołęka 2014 PDF Drukuj Email

 

Wychowankowie Bursy Regionalnej uczestniczyli w turnieju piłki siatkowej. Zawody odbyły się dnia 20.03.2014 r. na hali A. Gołasia w Ostrołęce. W turnieju udział wzięły cztery drużyny z: Internatu ZSZ nr 1, Internatu ZSZ nr 2, Internatu I LO oraz Bursy Regionalnej w Ostrołęce.

Nasza drużyna zajęła IV miejsce otrzymując pamiątkowy dyplom. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie  i serdecznie gratulujemy. Drużynę podczas meczu wspierały: dyrektor Bursy p. A. Ambroziak, wychowawczyni p. A. Sieczak oraz wychowankowie Bursy Regionalnej.

 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 następna > ostatnia >>

Strona 41 z 54

Biuletyn Informacji Publicznej

Bursy Regionalnej w Ostrołęce

 


Osiągnięcia, podziękowania


BURSY REGIONALNEJ

W OSTROŁĘCE

Rekrutacja 2019 Plakat

Dopalacze kradną życie!


Konkurs MBW 2019