Dzisiaj jest niedziela, 22 Wrz 2019

Witamy

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 

Lokalne placówki prowadzone przez Samorząd Województwa Mazowieckiego

Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego w Ostrołęce

Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Ostrołęce


Muzeum Kultury Kurpiowskiej
w Ostrołęce


Znajdujesz sie w:     Bursa Regionalna
OTRZĘSINY 2013 PDF Drukuj Email

 


03.X.2013 r. w Bursie Regionalnej odbyły się OTRZĘSINY KLAS I pt. „PIERWSZE W BURSIE PŁOTY – PRZESKAKUJĄ NASZE KOTY”.Otrzęsiny przygotowywane były pod kierunkiem wychowawców: Agnieszki Sieczak i Sylwii Skowron.
Głównym celem uroczystości była integracja uczniów klas pierwszych, wyrabianie nawyku właściwych zachowań w atmosferze gry i zabawy, kształcenie poczucia humoru.
W trakcie uroczystości odbyło się 8 konkurencji, podczas których pierwszoklasiści musieli udowodnić czy zasługują na to, aby nosić miano „pełnoprawnego mieszkańca Bursy”.
Poszło im fantastycznie. Wszyscy spisali się na medal. Po Otrzęsinach odbyła się dyskoteka.

 
Spotkanie ze strażakami PDF Drukuj Email

 


 

W dniu 25.09.2013 r. w Bursie Regionalnej w Ostrołęce odbyło się spotkanie z przedstawicielami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łysych dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

Tematem  wykładu były:
„ZASADY BEZPIECZNEGO ZACHOWANIA W BURSIE ORAZ ZAPOZNANIE MŁODZIEŻY Z PODSTAWOWYMI ZASADAMI POSTĘPOWANIA W PRZYPADKU POWSTANIA POŻARU LUB INNEGO ZDARZENIA”.
Koordynatorem spotkania była pani M. Gal.

 
Wieczorek z okazji Dnia Chłopaka PDF Drukuj Email

 

W dniu 02 października 2013 r. Młodzieżowa Rada Bursy pod kierunkiem opiekuna p. Sylwii Skowron zorganizowała „Wieczorek z okazji Dnia Chłopaka”. Po krótkiej części artystycznej dziewczęta złożyły kolegom życzenia, oraz podarowały im słodkie upominki.

Główne cele spotkania to:

 • Integracja młodzieży,
 • Wytworzenie pogodnego i radosnego nastroju,
 • Ukazanie sposobu na spędzanie czasu wolnego,
 • Kształtowanie szacunku wobec tradycji.
 •  
  OGNISKO INTEGRACYJNE PDF Drukuj Email

   


   

  W dniu 12 IX 2013 r. w Bursie Regionalnej w Ostrołęce, odbyło się ognisko integracyjne dla wychowanków szkół ponadgimnazjalnych.

  Głównymi celami tego spotkania była integracja młodzieży wokół wspólnych spraw i celów oraz pogłębianie umiejętności kontaktowania się z rówieśnikami.

  Za organizację ogniska odpowiedzialna była Młodzieżowa Rada Bursy której opiekunem jest p. Sylwia Skowron.

   
  Zakończenie roku 2012/2013 w Bursie Regionalnej PDF Drukuj Email

   


   

  W dniu 23 V 2013 r. w naszej bursie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013.

  Po części artystycznej, pani dyrektor Alina Ambroziak oficjalnie podsumowała dobiegający końca rok szkolny i wraz z wychowawcami podziękowała młodzieży za ich postawę i zaangażowanie w życie placówki. Wychowankom, którzy wykazali szczególnie duże zaangażowanie w pracę na rzecz grupy i bursy wręczono nagrody, dyplomy oraz podziękowania. Uroczystość zorganizował wychowawca pan Krzysztof Prot.

  Uroczystość zakończyło wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku.

   
  ŚWIĘTO BURSY 2013 PDF Drukuj Email


  W dniu 24 kwietnia 2012 r. odbyło się w Bursie Regionalnej „Święto Bursy 2013 – Bitwa na talenty”, które zorganizowała Młodzieżowa Rada Bursy wraz z opiekunem p. Agnieszką Popielarz. Głównymi celami uroczystości było: kształtowanie umiejętności „zdrowej” rywalizacji i współdziałania, rozwijanie kreatywności, prezentacja pracy własnej i grupy, rozwijanie zdolności plastycznych i tanecznych.

  Grupy rywalizowały ze sobą o Puchar Dyrektora Bursy oraz tytuł najlepszej i najbardziej utalentowanej grupy. Rywalizacja toczyła się w różnych konkurencjach : „Turniej wypieków”, „Bitwa na głosy”, „Bursa Top Model”, „Po prostu tańcz”, „Jeden z czterech”, „Kabaretowy zawrót głowy”, „Wiosenny bieg wokół bursy”. Zwycięstwo oraz tytuł najlepszej i najbardziej utalentowanej wywalczyła grupa III. Wszyscy biorący udział w konkursach zasługują na wielkie brawa. Na zakończenie „Święta Bursy” odbyło się ognisko.

   
  << pierwsza < poprzednia 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 następna > ostatnia >>

  Strona 42 z 52

  Biuletyn Informacji Publicznej

  Bursy Regionalnej w Ostrołęce

   


  Osiągnięcia, podziękowania


  BURSY REGIONALNEJ

  W OSTROŁĘCE

  Rekrutacja 2019 Plakat

  Dopalacze kradną życie!


  Konkurs MBW 2019