Dzisiaj jest niedziela, 17 Lis 2019

Witamy

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Lokalne placówki prowadzone przez Samorząd Województwa Mazowieckiego

Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego w Ostrołęce

Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Ostrołęce


Muzeum Kultury Kurpiowskiej
w Ostrołęce


Znajdujesz sie w:     Bursa Regionalna
Spotkanie ze strażakami PDF Drukuj Email

 


 

W dniu 25.09.2013 r. w Bursie Regionalnej w Ostrołęce odbyło się spotkanie z przedstawicielami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łysych dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

Tematem  wykładu były:
„ZASADY BEZPIECZNEGO ZACHOWANIA W BURSIE ORAZ ZAPOZNANIE MŁODZIEŻY Z PODSTAWOWYMI ZASADAMI POSTĘPOWANIA W PRZYPADKU POWSTANIA POŻARU LUB INNEGO ZDARZENIA”.
Koordynatorem spotkania była pani M. Gal.

 
Wieczorek z okazji Dnia Chłopaka PDF Drukuj Email

 

W dniu 02 października 2013 r. Młodzieżowa Rada Bursy pod kierunkiem opiekuna p. Sylwii Skowron zorganizowała „Wieczorek z okazji Dnia Chłopaka”. Po krótkiej części artystycznej dziewczęta złożyły kolegom życzenia, oraz podarowały im słodkie upominki.

Główne cele spotkania to:

 • Integracja młodzieży,
 • Wytworzenie pogodnego i radosnego nastroju,
 • Ukazanie sposobu na spędzanie czasu wolnego,
 • Kształtowanie szacunku wobec tradycji.
 •  
  OGNISKO INTEGRACYJNE PDF Drukuj Email

   


   

  W dniu 12 IX 2013 r. w Bursie Regionalnej w Ostrołęce, odbyło się ognisko integracyjne dla wychowanków szkół ponadgimnazjalnych.

  Głównymi celami tego spotkania była integracja młodzieży wokół wspólnych spraw i celów oraz pogłębianie umiejętności kontaktowania się z rówieśnikami.

  Za organizację ogniska odpowiedzialna była Młodzieżowa Rada Bursy której opiekunem jest p. Sylwia Skowron.

   
  Zakończenie roku 2012/2013 w Bursie Regionalnej PDF Drukuj Email

   


   

  W dniu 23 V 2013 r. w naszej bursie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013.

  Po części artystycznej, pani dyrektor Alina Ambroziak oficjalnie podsumowała dobiegający końca rok szkolny i wraz z wychowawcami podziękowała młodzieży za ich postawę i zaangażowanie w życie placówki. Wychowankom, którzy wykazali szczególnie duże zaangażowanie w pracę na rzecz grupy i bursy wręczono nagrody, dyplomy oraz podziękowania. Uroczystość zorganizował wychowawca pan Krzysztof Prot.

  Uroczystość zakończyło wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku.

   
  ŚWIĘTO BURSY 2013 PDF Drukuj Email


  W dniu 24 kwietnia 2012 r. odbyło się w Bursie Regionalnej „Święto Bursy 2013 – Bitwa na talenty”, które zorganizowała Młodzieżowa Rada Bursy wraz z opiekunem p. Agnieszką Popielarz. Głównymi celami uroczystości było: kształtowanie umiejętności „zdrowej” rywalizacji i współdziałania, rozwijanie kreatywności, prezentacja pracy własnej i grupy, rozwijanie zdolności plastycznych i tanecznych.

  Grupy rywalizowały ze sobą o Puchar Dyrektora Bursy oraz tytuł najlepszej i najbardziej utalentowanej grupy. Rywalizacja toczyła się w różnych konkurencjach : „Turniej wypieków”, „Bitwa na głosy”, „Bursa Top Model”, „Po prostu tańcz”, „Jeden z czterech”, „Kabaretowy zawrót głowy”, „Wiosenny bieg wokół bursy”. Zwycięstwo oraz tytuł najlepszej i najbardziej utalentowanej wywalczyła grupa III. Wszyscy biorący udział w konkursach zasługują na wielkie brawa. Na zakończenie „Święta Bursy” odbyło się ognisko.

   
  TURNIEJ WIEDZY O REGIONIE ORAZ MIEŚCIE OSTROŁĘKA, PT: „AWANTURA O WIEDZĘ”. PDF Drukuj Email

   


   

  Dnia 17.04.2013 r., w Bursie Regionalnej w Ostrołęce po raz drugi, odbył się Turniej Wiedzy o Regionie i Mieście Ostrołęka – pt: „Awantura o wiedzę”.


  Organizacją Turnieju zajęła się sekcja KO, pod kierunkiem opiekuna sekcji pani M. Gal. W Turnieju brały udział wychowanki grupy I, II, III i IV, każdą grupę reprezentowały drużyny, w skład której wchodziły 4 osoby na czele której stał Kapitan. Zadaniem każdej z drużyn było pogłębienie swojej wiedzy na temat czterech miejscowości – Czarni, Kadzidła, Myszyńca oraz miasta Ostrołęka. Nad całością czuwała Komisja, która zliczała punkty.
  Po raz drugi wychowanki wykazały się wielką wiedzą i wspaniale walczyły o punkty.

   
  << pierwsza < poprzednia 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 następna > ostatnia >>

  Strona 45 z 54

  Biuletyn Informacji Publicznej

  Bursy Regionalnej w Ostrołęce

   


  Osiągnięcia, podziękowania


  BURSY REGIONALNEJ

  W OSTROŁĘCE

  Rekrutacja 2019 Plakat

  Dopalacze kradną życie!


  Konkurs MBW 2019