Dzisiaj jest niedziela, 03 Gru 2023
Znajdujesz sie w:     Bursa Regionalna
Turniej Piłki Siatkowej i ognisko integracyjne

14.	Zdjęcie przedstawia wychowanków, wychowawców nagrodzonych medalami i dyplomami oraz Panią Dyrektor i Panią Kierownik

W dniu 3 października na boisku Bursy Regionalnej w Ostrołęce odbył się Turniej Piłki Siatkowej – wychowawcy vs wychowankowie. Ta międzyinternacka impreza przyczyniła się do nawiązania bliższych relacji między wychowankami każdej z placówek oraz do ukształtowania nawyku dbania o zdrowie poprzez rozwinięcie swoich umiejętności w zakresie gry w siatkówkę oraz rozwijania postaw nastawionych na współpracę grupową dzięki osiąganiu wspólnych celów. Pomimo wyrównanej gry, piłka meczowa należała do drużyny wychowanków i to właśnie oni wygrali. Turniej został zorganizowany i przeprowadzony dzięki Sekcji sportowej prowadzonej pod kierunkiem p. Krzysztofa Prota.

Na zakończenie spotkania Młodzieżowa Rada Bursy pod kierunkiem p. Katarzyny Żebrowskiej zaprosiła nie tylko wszystkich uczestników turnieju, ale również kibiców i kadry pedagogiczne reprezentacyjnych drużyn na ognisko. Wspólne pieczenie kiełbasek przyczyniło się do  integracji wszystkich wychowanków oraz do wspólnej wymiany doświadczeń.