Dzisiaj jest piątek, 29 Mar 2024
Znajdujesz sie w:     Bursa Regionalna
II Turniej Tenisa Stołowego Internatów Szkół Miasta Ostrołęki

25 kwietnia 2017 roku odbył się II Turniej Tenisa Stołowego Internatów Szkół Miasta Ostrołęki. Celem turnieju była popularyzacja tenisa stołowego, promocja aktywnego stylu życia i integracja młodzieży.
Do rywalizacji stanęły drużyny ostrołęckich internatów: Internat ZSZ nr 2 - organizator imprezy, Bursa Regionalna oraz drużyna Internatu I LO. W rozgrywkach wzięło udział 9 dziewcząt  i 9 chłopców.
Rozgrywki przeprowadzone zostały w grupach, z każdej grupy wszedł do finału 1 zawodnik. Rozgrywki finałowe prowadzone były w systemie „każdy z każdym”.
W kategorii dziewcząt II miejsce zajęła nasza wychowanka Klaudia Parzych. Również w kategorii chłopców II miejsce przypadło naszemu wychowankowi – Adamowi Piórkowskiemu.