Dzisiaj jest wtorek, 11 Sie 2020

Witamy

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

Lokalne placówki prowadzone przez Samorząd Województwa Mazowieckiego

Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego w Ostrołęce

Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Ostrołęce


Muzeum Kultury Kurpiowskiej
w Ostrołęce


Znajdujesz sie w:     Bursa Regionalna > Start
AKTUALNOŚCI
Wystawa prac

 

W październiku br. wychowanka Bursy Regionalnej w Ostrołęce Natalia Bakuła przygotowała wystawę swoich prac. Pasją, którą wychowanka realizuje w wolnej chwili jest rysunek. Prace wykonane są za pomocą ołówka i długopisu.
GRATULUJEMY Natalii talentu i czekamy na jej kolejne prace.

 
Na kręgielni


16 października br. grupa młodzieży z Bursy Regionalnej w Ostrołęce, wyruszyła do ostrołęckiego Aquaparku na kręgielnię.
Wszyscy bawili się świetnie, by z energią i dobrymi humorami wrócić do Bursy.

 
Dzień Edukacji Narodowej


Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, święta wszystkich pracowników oświaty, wychowankowie Bursy Regionalnej złożyli wyrazy wdzięczności i uznania za trud pracy, za wielką cierpliwość, wyrozumiałość i wszelką pomoc. Podczas spotkania  przekazano kwiaty i najserdeczniejsze życzenia Pani Dyrektor, wychowawcom, pracownikom administracji i obsługi.
Uroczystość w dniu 15.10.2019 r. poprowadziły wychowanki z gr. II pod kierunkiem pani B. Gawrych.


 
„KOSMICZNE OTRZĘSINY”W dniu 09 października 2019 r. odbyły się w Bursie Regionalnej otrzęsiny dla wychowanków klas pierwszych. Wychowankowie mogli się wykazać w konkurencjach takich jak: „Taniec z miotłą”, „Ubijanie piany”, czy „Tworzenie kostiumu „Galaktyczny Kosmita”.
Nad prawidłowym przebiegiem konkurencji czuwali sędziowie. Wszyscy obecni pierwszoklasiści zgodnie złożyli przysięgę i stali się pełnoprawnymi mieszkańcami bursy.
Celem imprezy była: integracja wychowanków klas pierwszych, próba przełamania nieśmiałości i aktywnego włączenia w nurt pracy grupy; stworzenie możliwości rozwijania umiejętności współdziałania i współpracy oraz organizacji pracy w zespole, rozwijanie indywidualnych zainteresowań i uzdolnień aktorskich, wyrabianie nawyku właściwych zachowań w atmosferze gry i zabawy.
Uroczystość otrzęsin przygotowała grupa wychowanków z gr. II i III z wychowawcami p. Moniką Gal i p. Andrzejem Zapert.
Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości składamy serdeczne podziękowania.

 
Sprzątamy zaniedbane groby


03.10.2019 r. młodzież z Bursy Regionalnej uczestniczyła w akcji „Sprzątamy zaniedbane groby”. Wychowankowie zaopatrzeni w odpowiednie narzędzia wyruszyli na cmentarz w celu uprzątnięcia opuszczonych mogił. Akcja miała na celu skłonić wychowanków do przemyśleń na temat sensu życia i przemijania oraz znaczenia dnia Wszystkich Świętych
w życiu każdego człowieka. Za inicjatywę odpowiedzialne było Koło Wolontariatu którego opiekunem jest Pani Sylwia Skowron.


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 72

Budżet Obywatelski Mazowsza

Biuletyn Informacji Publicznej

Bursy Regionalnej w Ostrołęce

 


Osiągnięcia, podziękowania


BURSY REGIONALNEJ

W OSTROŁĘCE

Rekrutacja 2020 Plakat

Dopalacze kradną życie!