Przedstawione wcześniej w naszej bursie obrazy autorstwa wychowanki Michaliny Gratkowskiej zyskały kolejną przestrzeń do prezentacji. Wystawa prac młodej artystki została zaprezentowana w Bibliotece Pedagogicznej w Ostrołęce, gdzie jej twórczość może podziwiać szersze grono odbiorców.
Ekspozycja obejmuje obrazy wykonane farbami, które zachwycają starannością, bogactwem kolorów oraz wyjątkową wrażliwością artystyczną autorki. Każda z prac odzwierciedla indywidualne spojrzenie Michaliny na otaczający świat i stanowi wyraz jej pasji oraz talentu.
Możliwość zaprezentowania twórczości w przestrzeni Biblioteki Pedagogicznej jest dla młodej artystki cennym doświadczeniem i okazją do dzielenia się swoją sztuką z mieszkańcami Ostrołęki oraz odwiedzającymi bibliotekę.
Cieszymy się, że talent naszej wychowanki jest dostrzegany i promowany poza murami bursy. Michalinie serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu i życzymy dalszego rozwijania artystycznych pasji oraz wielu inspiracji do tworzenia nowych dzieł.
GRATULUJEMY! 🎨👏


