Dzisiaj jest piątek, 22 Lut 2019

Witamy

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Lokalne placówki prowadzone przez Samorząd Województwa Mazowieckiego

Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego w Ostrołęce

Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Ostrołęce


Muzeum Kultury Kurpiowskiej
w Ostrołęce


Znajdujesz sie w:     Bursa Regionalna
Świąteczne wypieki PDF Drukuj Email

 


 


W dniu 6 grudnia 2018 r. wychowanki grupy I z wychowawcą p. Agnieszką Sieczak  w ramach programu kulinarnego przeprowadziły zajęcia kulinarne pt. „Pieczenie i dekorowanie świątecznych pierniczków”. Wychowanki prezentowały swoje zdolności kulinarne, czego efektem było upieczenie i pięknie pokolorowanie świątecznych pierniczków. Z okazji Mikołajek piernikami obdarowano pracowników i wychowanków bursy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy.

 
Wolontariusz ma moc PDF Drukuj Email5 grudnia 2018 r. w Muzeum Kultury Kurpiowskiej odbyło się spotkanie z wolontariuszami zorganizowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie- w ramach obchodów: „Międzynarodowego Dnia Wolontariusza”. Uroczystość była doskonałą okazją do podziękowania wszystkim wolontariuszom za całoroczne działania na rzecz osób najbardziej potrzebujących.
Opiekunem Koła Wolontariatu jest p. S. Skowron.

 
I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem PDF Drukuj EmailJuż po raz kolejny wychowankowie Bursy Regionalnej w Ostrołęce przeprowadzili akcję charytatywną zbiórki artykułów szkolnych, maskotek, słodyczy dla podopiecznych z Placówki Pieczy Zastępczej „Korczakówka” w Ostrołęce z okazji zbliżających się MIKOŁAJEK.
Zbiórkę przeprowadziły wychowanki grupy I pod kierunkiem wychowawczyni Pani A. Sieczak.
W dniu 05 grudnia 2018 r. wychowanki wraz z wychowawcą odwiedzili dzieci przekazując im zebrane dary, w tym własnoręcznie upieczone świąteczne pierniczki. Serdecznie dziękujemy wszystkim wychowankom i pracownikom Bursy Regionalnej za zaangażowanie w zbiórkę.

 
MIKOŁAJKOWE NIESPODZIANKI PDF Drukuj Email

W listopadzie  po raz kolejny w Bursie Regionalnej w Ostrołęce, samorząd Sekcji Kulturalno-Oświatowej, przy współpracy z opiekunem sekcji panią M. Gal  zorganizował akcję: „ZBIÓRKA PRZYBORÓW SZKOLNYCH” dla dzieci z ubogich rodzin objętych opieką przez siostry zakonne współpracujące z Caritas.
Wychowankowie naszej placówki nie zawiedli. Akcja przebiegła pomyślnie. Niespodzianką były upieczone ciasteczka dla dzieci. Nasze wychowanki pięknie je udekorowały i zapakowały.
Wszystkim, którzy wspomagali naszą akcję SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

 
Świąteczna zbiórka żywności dla potrzebujących z regionu PDF Drukuj Email


Wychowankowie Bursy Regionalnej w Ostrołęce w dniu 30.11.2018 r. wraz z panią M. Gal uczestniczyli w świątecznej zbiórce żywności dla potrzebujących, przy współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci w Ostrołęce. Zbiórka odbyła się sklepie Tesco w Ostrołęce.
Wychowankom Bursy bardzo dziękuję za pomoc i aktywność na rzecz osób potrzebującym.


 
Straż pożarna w bursie PDF Drukuj Email

 


 

27.11.2018 r. odbyło się spotkanie z przedstawicielami Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce. Strażacy opowiadali o swojej codziennej pracy. Wyjaśnili, że polega ona nie tylko na gaszeniu pożarów, ale również pomocy w wypadkach drogowych, usuwaniu skażeń chemicznych, gniazd owadów zagrażających ludziom.
Dużym zainteresowaniem cieszył się wóz strażacki. Młodzież mogła obejrzeć wnętrze kabiny, przymierzyć hełm, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Na koniec strażacy przypomnieli wychowankom Bursy podstawowe zasady bezpieczeństwa i udzielania pomocy przedmedycznej.
Spotkanie zorganizowała wychowawczyni S. Skowron.


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 45

Biuletyn Informacji Publicznej

Bursy Regionalnej w Ostrołęce

 


Osiągnięcia, podziękowania


BURSY REGIONALNEJ

W OSTROŁĘCE

Rekrutacja 2018 Plakat

Dopalacze kradną życie!