Dzisiaj jest wtorek, 11 Sie 2020

Witamy

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Lokalne placówki prowadzone przez Samorząd Województwa Mazowieckiego

Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego w Ostrołęce

Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Ostrołęce


Muzeum Kultury Kurpiowskiej
w Ostrołęce


Znajdujesz sie w:     Bursa Regionalna
Wystawa plenerowa – „Nasza, Twoja Europa” PDF Drukuj Email

 


 


W dniu 29 maja 2019 r. grupa I wraz z wychowawcą p. A. Sieczak zorganizowała wyjście na wystawę plenerową nt. „Nasza, Twoja Europa
Wystawa znajduje się na placu gen. J. Bema w Ostrołęce. Przygotowana została przez Ostrołęckie Towarzystwo Fotograficzne i przedstawia piękne kadry z różnych europejskich miast. Wystawa powstała z okazji 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.
Wychowankowie mieli możliwość zobaczenia zdjęć, które przybliżają inne miasta europejskie, ich zabytki, architekturę, życie mieszkańców różnych zakątków starego kontynentu.

 
Akcja: „DZIEŃ DZIECKA” PDF Drukuj Email

 


 

Wychowankowie Bursy Regionalnej zorganizowali dla dzieci z Kolorowej Szkoły akcję: „Dzień Dziecka”. Balonowe wariacje - młodzież pomalowała balony oraz wykonała zakładki do książek. Wychowankowie przekazali rzeczy  dzieciom składając im piękne życzenia. Inicjatywa ta miała miejsce 28.V.2019r., a jej koordynatorem były p. Monika Gal i p. Katarzyna Mardas. Głównym celem akcji było uwrażliwienie na potrzeby innych.

 
Wystawa fotografii – „Nasza Bursa” PDF Drukuj Email

 


W dniu 28 maja 2019 r. sekcja artystyczna pod kierunkiem opiekuna p. A. Sieczak przygotowała wystawę fotografii pt. „Nasza Bursa”.
Bursa Regionalna w Ostrołęce została zaprezentowana na fotografiach na tle pór roku.
Fotografia najbliższej okolicy przyniosła wiele interesujących kadrów i pokazała jak zmienia się nasza placówka. Wychowanki spostrzegły to, co warto uchwycić i uwiecznić. Tworząc fotografie rozbudzają i rozwijają swoje uzdolnienia w dziedzinie wykonywania zdjęć.

 
ZBIÓRKA PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK PDF Drukuj Email

 


 

W Bursie Regionalnej po raz kolejny odbyła się zbiórka plastikowych nakrętek. W roku szkolnym 2018/2019 r. zbiórka odbyła się w formie „ZAKRĘCONEGO KONKURSU”, który zorganizowała sekcja Kulturalno-Oświatowa pod kierunkiem pani M. Gal.
W konkursie wzięło udział wiele osób. Samorząd wraz z opiekunem wyłonili zwycięzców. Wszyscy otrzymali nagrody. Wychowankom Bursy bardzo dziękujemy za pomoc i aktywność na rzecz innych osób.
Wydaje się, że nakrętki są bezwartościowe, ale każdy kilogram jest wart złotówkę. Zebrane korki zostały podarowane MARYSI z Kolorowej Szkoły.
Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat.

 
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Bursie PDF Drukuj Email
W dniu 16 maja 2019 r. w Bursie Regionalnej w Ostrołęce odbyła się uroczystość „Zakończenia roku szkolnego 2018/2019”. Podczas spotkania została zaprezentowana prezentacja multimedialna przedstawiająca dokonania i działania, które podejmowane były w roku 2018/2019 r. Pani Dyrektor wraz z wychowawcami, wręczyli nagrody oraz podziękowania młodzieży za ich postawę oraz zaangażowanie w życie placówki. Najbardziej aktywnym wychowankom wręczono medal „Wzór do naśladowania” oraz  statuetkę „As życia kulturalnego Bursy”.
Uroczystość zorganizowali wychowankowie grupy I i III pod kierunkiem wychowawców p. Agnieszki Sieczak i Moniki Gal.

 
Zaproszenie Rodziców na zakończenie roku szkolnego 2018/2019 PDF Drukuj Email

 

Na spotkaniu przedstawione zostaną procedury bezpieczeństwa obowiązujące na terenie Bursy Regionalnej w Ostrołęce oraz osoby i instytucje, do których można zgłosić się o wsparcie w sytuacjach wymagających pomocy psychologiczno-pedagogicznej i wychowawczej.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 60

Budżet Obywatelski Mazowsza

Biuletyn Informacji Publicznej

Bursy Regionalnej w Ostrołęce

 


Osiągnięcia, podziękowania


BURSY REGIONALNEJ

W OSTROŁĘCE

Rekrutacja 2020 Plakat

Dopalacze kradną życie!