Dzisiaj jest poniedziałek, 19 Lut 2018

Witamy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Lokalne placówki prowadzone przez Samorząd Województwa Mazowieckiego

Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego w Ostrołęce

Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Ostrołęce


Muzeum Kultury Kurpiowskiej
w Ostrołęce


Znajdujesz sie w:     Bursa Regionalna
IV Międzyinternacki konkurs plastyczny na „Kartkę Bożonarodzeniową” PDF Drukuj Email

 

W dniu 15 grudnia 2016 r. w Bursie Regionalnej w Ostrołęce odbyło się uroczyste wręczenie nagród  zwycięzcom biorącym udział w IV Międzyinternackim konkursie plastycznym na „Kartkę Bożonarodzeniową”. W konkursie udział wzięli wychowankowie Bursy Regionalnej, Internatu I LO, Internatu przy ZSZ nr 2 oraz Internatu ZSZ nr 1 w Ostrołęce. Laureaci otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Konkurs zorganizowała sekcja artystyczna pod kierunkiem opiekuna Pani Agnieszki Sieczak.

 
Zumba PDF Drukuj Email

 


 

W dniu 12.12.2016 r. nasi wychowankowie podczas zajęć z ZUMBY zadbali o poprawę swojej sprawności fizycznej oraz dobre samopoczucie. Zajęcia przygotowała oraz przeprowadziła jedna z wychowanek grupy V. Zajęcia prowadzone w rytmach latynoskiej muzyki cieszyły się sporym zainteresowaniem i z pewnością zostanę jeszcze wielokrotnie powtórzone.

 
ROZSTRZYGNIĘCIE IV MIĘDZYINTERNACKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ PDF Drukuj Email

 
Gala Wolontariatu PDF Drukuj Email

 


 

6 grudnia 2016 r. w malej sali kinowej Ostrołęckiego Centrum Kultury odbyła się Gala Wolontariatu. Wychowanki Bursy Regionalnej: Natalia Gwara, Aleksandra Bakuła, Klaudia Parzych, Sylwia Florek, Izabela Florek, Natalia Tabaka, Marta Sendal, Jolanta Deptuła otrzymały podziękowania za pracę indywidualną z osobami potrzebującymi pomocy w nauce. Uroczystość była doskonałą okazją do podziękowania wszystkim wolontariuszom za całoroczne działania na rzecz osób najbardziej potrzebujących. Opiekunem Koła Wolontariatu jest p. S. Skowron.

 
Wystawa prac „Moja pasja – RYSUNEK” PDF Drukuj Email

 


 

 

Sekcja artystyczna zorganizowała wystawę prac wychowanki Bursy Regionalnej w Ostrołęce Pauliny Kisiel pod kierunkiem opiekuna p. A. Sieczak.
Pasją wychowanki jest rysunek pastelami, ołówkiem. Jest to już druga wystawa wychowanki w Bursie. Paulinie gratulujemy talentu i czekamy na dalsze prace.

 
Młodzież z Bursy Regionalnej odwiedziła dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 17 PDF Drukuj Email

 


 

22 listopada młodzież z Bursy Regionalnej odwiedziła dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 17 „Kraina Misiów”. Wychowanka Aleksandra Kołodziejczyk czytała maluchom baśnie: „Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków”, oraz „O rybaku i złotej rybce”, zaś Klaudia Dąbkowska i Magdalena Płuciennik przeprowadziły zabawy ruchowe: „Wiatraczki”, „Rób to co ja”, „Słońce i deszcz”.
Na koniec każdy przedszkolak otrzymał słodki upominek. Dzieci bardzo uważnie słuchały bajek i aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Za inicjatywę odpowiedzialne było Koło wolontariatu, którego opiekunem jest p. Sylwia Skowron.


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 35

Biuletyn Informacji Publicznej

Bursy Regionalnej w Ostrołęce

 


Osiągnięcia, podziękowania


BURSY REGIONALNEJ

W OSTROŁĘCE

Rekrutacja 2017 Plakat

Dopalacze kradną życie!