Dzisiaj jest niedziela, 02 Paź 2022

Witamy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Lokalne placówki prowadzone przez Samorząd Województwa Mazowieckiego

Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego w Ostrołęce

Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Ostrołęce


Muzeum Kultury Kurpiowskiej
w Ostrołęce


Znajdujesz sie w:     Bursa Regionalna
Zakwaterowanie wychowanków w Bursie Regionalnej w Ostrołęce na rok szkolny 2021/2022 PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice i Wychowankowie!

Informujemy, że kwaterowanie młodzieży odbędzie się w dniu 31 sierpnia 2021 r. w godzinach 14:00 - 20.00 i 1 września 2021 r. w godzinach 8.00 – 15.00.

Bardzo prosimy Wychowanków i Rodziców / Opiekunów prawnych o zapoznanie się z następującymi dokumentami:

1. Zasady zakwaterowania w Bursie Regionalnej,

2. Procedura organizacji pracy Bursy Regionalnej w okresie epidemii

oraz dostarczenie do bursy wypełnionych i podpisanych dokumentu:

  • Oświadczenia rodzica/opiekuna prawnego w związku z COVID-19.

Wychowanków nowoprzyjętych prosimy o przywiezienie ze sobą odpisu skróconego aktu urodzenia lub tymczasowego dowodu osobistego i zaświadczenia z Urzędu Gminy lub Miasta o zameldowaniu na pobyt stały.

Wychowanek podczas zakwaterowania w bursie zobowiązany jest do zakrywania ust i nosa.

Rodziców/Prawnych Opiekunów wychowanków nowoprzyjętych i wychowanków, którzy mieszkali w poprzednim roku szkolnym prosimy, aby w dniu zakwaterowania dostarczyli podpisane dokumenty, o których mowa powyżej. Dostarczenie podpisanych dokumentów jest warunkiem zakwaterowania dziecka w bursie.

Wychowankowie, którzy nie zgłoszą się do bursy do dnia 1 września 2021 r. do godz.15:00 i nie powiadomią (telefonicznie) o przyczynie swojej nieobecności zostaną skreśleni z listy mieszkańców Bursy Regionalnej w Ostrołęce.

Do bursy należy przywieźć tylko niezbędne rzeczy osobiste:

  • poszwę na kołdrę, poszewkę na poduszkę, prześcieradło,
  • talerzyk, kubek i sztućce, które mogą się przydać w pokoju do własnego użytku,
  • klapki pod prysznic i obuwie na zmianę,
  • ręcznik i przybory toaletowe,
  • ścierkę do naczyń.

W dniu 31 sierpnia o godz. 16.00 w sali nr 38 odbędzie się zebranie rodziców wychowanków z Dyrektorem i wychowawcami bursy.

W dniu zakwaterowania do placówki wraz z dzieckiem może wejść tylko 1 opiekun, wyposażony w maseczkę zakrywającą nos i usta.

W dniu zakwaterowania należy dokonać wpłaty kaucji w wysokości 100 złotych, gotówką w kasie bursy.

Opłaty za zakwaterowanie i wyżywienie należy dokonywać wyłącznie do 15 dnia każdego miesiąca przelewem na konto bankowe Bursy Regionalnej w Ostrołęce:

61 1020 1026 0000 1502 0230 2271

Na dowodzie wpłaty proszę wpisać nazwisko i imię dziecka oraz informację, że wpłata dotyczy wyżywienia i zakwaterowania za miesiąc ……… (proszę wpisać miesiąc i rok, którego wpłata dotyczy).

Wyżywienie rozpoczyna się w dniu 2 września 2021 r. od śniadania.

 

Z poważaniem
Alina Ambroziak
Dyrektor Bursy Regionalnej w Ostrołęce


1. Zasady zakwaterowania w Bursie Regionalnej

2. Procedura organizacji pracy Bursy Regionalnej w okresie epidemii

3. Oświadczenia rodzica/opiekuna prawnego w związku z COVID-1

 
Informacje o naborze PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice i Kandydaci do zamieszkania w bursie

Informujemy, że rekrutacja do Bursy Regionalnej w Ostrołęce na rok szkolny 2021/2022 odbywać się będzie w terminie od 4 do 25 czerwca 2021 r.
W związku z istniejącym stanem zagrożenia prosimy o pobieranie druku wniosku o przyjęcie do bursy ze strony internetowej bursy, który jest dostępny w zakładce NABÓR.
Wypełniony i podpisany przez rodzica dziecka wniosek należy złożyć w dniach od 4 do 25 czerwca 2021 r. w bursie (umożliwimy złożenie deklaracji bez kontaktu z pracownikami bursy) lub przesłanie pocztą tradycyjną (decyduje data wpływu do placówki) na adres:

Bursa Regionalna w Ostrołęce
ul. R. Traugutta 9a
07 – 410 Ostrołęka

W przypadku pytań prosimy o kontakt z sekretariatem bursy - numer telefonu 29 760 28 01 w godz. 8-15 lub adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Z poważaniem
Alina Ambroziak
Dyrektor Bursy Regionalnej w Ostrołęce

 
Film prezentujący Bursę Regionalną PDF Drukuj Email

 
Dzień Dziecka „Podaruj uśmiech” PDF Drukuj Email

 

Zdjęcie kart z życzeniami przygotowanymi przez wychowanków Bursy dla dzieci z Placówki Pieczy Zastępczej "Korczakówka" z okazji Dnia Dziecka

Wychowankowie Bursy Regionalnej w Ostrołęce pod kierunkiem wychowawców: Pani Moniki Gal oraz Pana Andrzeja Zaperta przygotowali (w ramach akcji: „Podaruj uśmiech” z okazji Dnia Dziecka) kartki z życzeniami dla dzieci z Placówki Pieczy Zastępczej „Korczakówka” w Ostrołęce. Kartki świąteczne zostały wykonane samodzielnie przez wychowanków bursy.
Serdecznie dziękujemy wychowankom za zaangażowanie i troskę o innych. Cieszymy się bardzo, że choć w niewielkim stopniu mogliśmy przyczynić się do uśmiechu na twarzach dzieci w tak ważnym dniu.

 
Konkurs na plakat promujący mediację PDF Drukuj Email

Aby uświetnić obchody Międzynarodowego Dnia Mediacji i Tygodnia Mediacji, przypadające w październiku, Ministerstwo Sprawiedliwości zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie na plakat promujący mediację - alternatywny do procesu sądowego sposób rozwiązywania sporów.
Zapraszamy Was do udziału. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu promującego mediację i Międzynarodowy Dzień Mediacji.
Tu znajdziecie więcej informacji o konkursie https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/konkurs-na-plakat-promujacy-miedzynarodowy-dzien-mediacji.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody, m.in. tablet, aparaty instax, słuchawki bezprzewodowe oraz zaproszenia na spotkanie w Ministerstwie Sprawiedliwości. Prace można składać do 18 czerwca 2021 roku. Szczegóły w regulaminie.

Pamiętaj, konflikty nie muszą kończyć się w Sądzie. Mediacja jest tańsza, mniej stresująca, trwa krócej. W mediacji sam decydujesz, nie Sąd, jakie rozwiązanie Cię satysfakcjonuje.

 
Prezentacja z pożegnania maturzystów PDF Drukuj Email

Drodzy Maturzyści!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej wycieczki po wydarzeniach i uroczystościach organizowanych w Naszej placówce, w których uczestniczyliście. Mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać.

Dyrektor
i Rada Pedagogiczna Bursy

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 74

Biuletyn Informacji Publicznej

Bursy Regionalnej w Ostrołęce

 


Osiągnięcia, podziękowania


BURSY REGIONALNEJ

W OSTROŁĘCE

Rekrutacja 2022 Plakat

Plakat rekrutacyjny Bursy

Uchwała antysmogowa dla Mazowsza - nowelizacja!

 

Chmury smogowe nad czerwonym łamańcem pod którym widnieje napis: Mazowiecka uchwała antysmogowa

Dopalacze kradną życie!